top of page

Zespół hiPRO.

Nasz zespół tworzą doświadczeni menażerowie rynku ubezpieczeniowego oraz bankowego. Wiele lat przygotowywaliśmy, wdrażaliśmy oraz optymalizowaliśmy procesy dla wielu banków i ubezpieczycieli.

 

Zajmowaliśmy się również tworzeniem systemów sprzedażowych oraz produktów finansowym

i wdrażaniem ich do dużych wyspecjalizowanych sieci dystrybucji.

Tomasz Kasprzak     CEO
Tomasz Kasprzak CEO

Ponad 17 lat na rynku ubezpieczeniowym. Bezcenne doświadczenie w planowaniu strategicznym i zarządzaniu projektami. Wielokrotnie współtworzył strategie dla towarzystw ubezpieczeniowych. Ekspert w zakresie budowania strategii, analiz, kontrolingu oraz integracji. Doświadczenie budował w departamentach operacji, obsługi oraz finansowych. W Grupie Poczty Polskiej odpowiadał za analizy, strategię i projekty strategiczne. Był jednym z twórców Ubezpieczeń Pocztowych.

press to zoom
Janusz Wojtas      Partner
Janusz Wojtas Partner

Przewodniczący Rady Nadzorczej Ekspert w budowaniu relacji z klientami, zarządzaniu rentownością biznesu i restrukturyzacji. Ponad 20 lat na rynku usług finansowych. W zarządzie BRE Banku odpowiadał za bankowość korporacyjną, relacje z klientami, trade finance oraz finansowanie strukturyzowane i procesy restrukturyzacyjne. W Poczcie zarządzał sprzedażą i marketingiem. Odpowiadał za integrację usług finansowych, e-commerce, nowy model sieci placówek i wdrożenie e-usług, w tym platformy Envelo.

press to zoom
Artur Olech           Partner
Artur Olech Partner

Menedżer z 20 letnim stażem w finansach i ubezpieczeniach. Skutecznie zarządzał złożonymi strukturami, budując wartość dla polskich i międzynarodowych korporacji. Przez 15 lat efektywnie rozwijał biznes Grupy Generali w Polsce sprawując kluczowe stanowiska zarządcze. W latach 2010–14 Prezes Grupy Generali w Polsce. Następnie nadzorował projekt stworzenia i integracji spółek ubezpieczeniowych w Grupie Poczty Polskiej, tworząc nowoczesną ofertę produktową, adresowaną do klientów i pracowników.

press to zoom
Anna Wójtowicz  Partner
Anna Wójtowicz Partner

Jej 20 letnia kariera łączy doświadczenie w obszarze bankowości i ubezpieczeń. Swoje doświadczenia w bankowości inwestycyjnej wykorzystywała odpowiadając za inwestycje kapitałowe oraz budowanie i zarządzanie Grupą Kapitałową mBanku. Współtworzyła projekt BRE Ubezpieczenia TuiR SA, sprawując w tej spółce funkcje zarządcze. Była również dyrektorem finansowym pocztowych towarzystw ubezpieczeniowych.

press to zoom
Adam Świętochowski   Partner
Adam Świętochowski Partner

Dynamiczny menedżer z 16 letnim doświadczeniem w ubezpieczeniach. Zarządzał obszarami operacji, likwidacji szkód i świadczeń oraz IT zarówno w spółkach życiowych jak i majątkowych. Wiele lat związany z Grupą Generali, gdzie koordynował zespół R&D, poszukujący innowacyjnych rozwiązań dla grupy. W Generali nadzorował także obszar obsługi Klienta i wsparcia sprzedaży. Przez ostanie 2 lata wdrażał operacyjnie Ubezpieczenia Pocztowe. Jako Prezes Zarządu nadzorował spółkę Pocztowe Usługi Finansowe.

press to zoom
Julita Jabłkowska
Julita Jabłkowska

Członek Rady Nadzorczej Doradca strategiczny z ponad 20 letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w transformacji biznesowej firm. Od 2008 r. roku związana z Fluent. Doradza największym podmiotom z Polski i obszaru CEE, działającym na rynku telekomunikacyjnym, mediów, energetyki, ropy i paliw oraz logistyki i handlu detalicznego. Wcześniej kilkanaście lat związana z Działem Advisory KPMG. Odpowiadała za rozwój usług usprawniania procesów biznesowych, struktur organizacyjnych i rachunkowości.

press to zoom
Beerend Jan Kepinski      Partner
Beerend Jan Kepinski Partner

Członek Rady Nadzorczej Przedsiębiorca. Uznany producent i reżyser. Założyciel i właściciel firmy Jake Vision, która działa na rynku produkcji telewizyjnej i reklamowej, managementu zespołów muzycznych oraz wydawnictw muzycznych i książkowych. Spółka pracuje dla wielu stacji telewizyjnych w kraju i za granicą, międzynarodowych korporacji oraz domów mediowych. Stworzył wiele popularnych produkcji m.in. dla TVN, Polsatu, TVP (Milionerzy, Must Be The Music, Taniec z Gwiazdami).

press to zoom
Tomasz Jędrzejczak
Tomasz Jędrzejczak

Członek Rady Nadzorczej Ekspert rynku finansowego, licencjonowany doradca inwestycyjny. Od 1991 roku pracował i współtworzył rynek kapitałowy w Polsce. Wiele lat związany z Bankiem Handlowym gdzie m.in. pełnił funkcję wiceprezesa Zarządu Handlowy Zarządzanie Aktywami S.A. oraz wiceprezesa Zarządu Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych Banku Handlowego S.A. Następnie wieloletni prezes LEGG MASON TFI SA. Obecnie prezes zarządu ESALIENS Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych.

press to zoom
bottom of page